Fasadų šiltinimas vata

Namų fasado šiltinimo vata paslaugos

Gerai apšiltintos sienos garantuoja namų komfortą ir jaukumą. Šį faktą patvirtina statistiniai tyrimai, pagal kuriuos beveik 50% namo šilumos išeina per sienas. Šiuo atžvilgiu fasado šiltinimas tampa svarbiausiu prioritetu kiekvienam namo savininkui.

Šiuolaikinė statybų rinka siūlo daugybę medžiagų fasadams šiltinti. Kaina priklauso nuo medžiagos tipo ir paskirties, tačiau, atkreipkite dėmesį ne tik į medžiagos kainą, bet ir į technines charakteristikas. Mes rekomenduojame rinktis mineralinę vatą - rinkos lyderę pagal kainos ir kokybės santykį.

Namo fasado šiltinimo vata paslaugos
Fasado šiltinimo vata schema

Fasado šiltinimo vata schema

  1. Pagrindo paruošimas. Dulkių, purvo ir dėmių pašalinimas nuo sienos paviršiaus

  2. Pagrindo gruntavimas. Sienoms gruntuoti naudojamas giluminis gruntas

  3. Cokolio profilių tvirtinimas. Metalinio profilio tvirtinimas prie sienos apačios, kuris atlieka atramos funkciją ir apsaugo namo fasadą iš apačios nuo graužikų

  4. Plokščių klijavimas. Naudojant mentele, mineralinės vatos plokštės padengiamos maždaug 1 cm storio klijų sluoksnis. Plokštės prispaudžiamos prie sienos ir jų padėtis išlyginama

  5. Vatos plokščių tvirtinimas smeigėmis. Siekiant didesnio ilgaamžiškumo, plokštes papildomai tvirtinamos prie sienos naudojant specialius kaiščius.

  6. Armavimas. Specialus armavimo klijai tepami ant mineralinės vatos paviršiaus, tada uždedamas tinklelis ir vėl ant viršaus uždedamas plonas klijų sluoksnis. Armavimas sustiprina fasadą ir atlieka hidroizoliacijos funkciją. Po maždaug 2-3 dienų galima ruošti sieną dekoratyvinei dangai.
Fasado šiltinimo vata schema

Fasadų šiltinimo vata privalumai

Šiltinimas akmens vata namuose sukuria palankų mikroklimatą dėl savo garų pralaidumo savybių. Vata apšiltina namą, tuo pačiu vatos struktūra leidžia garams beveik netrukdomai išeiti iš pastato per namo sienų fasadą.

Akmens vatos plokštės yra atsparios ugniai. Tai yra labai svarbi savybė, kurios dėka akmens vata gali būti naudojama bet kokio paskirties pastatų fasadų apšiltinimui.

Be puikių šilumos izoliacijos savybių, mineralinė vata taip pat yra gera garso izoliacinė medžiaga, puikiai slopina garso bangas ir apsaugo nuo gatvės triukšmo.

Vatos savybės ir jos kokybė leis pamiršti apie namo fasado šiltinimo atnaujinimą dešimtmečiams.

Akmens vatos plokštės lengvai pjaunamos, todėl iš anksto galima tiksliai apskaičiuoti reikiamą medžiagos kiekį ir jų kainą.

Atsižvelgiant į mineralinės vatos montavimo technologiją, ji nesusitraukia, nepraranda savo formos ir storio.

Dėl didelio garų pralaidumo ji apsaugo nuo pelėsių ir drėgmės.

Fasadų šiltinimo vata trukumai

Fasado šiltinimo mineraline vata kaina yra didesnė nei su putplasčiu, tačiau daugybė šios natūralios medžiagos privalumų kompensuoja šį „trūkumą“.

„Ecologika“ – profesionalios fasado šiltinimo vata paslaugos Lietuvoje.

Parašyti laišką

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

NAVIGACIJA

PASLAUGOS

KONTAKTAI

UAB ECOLOGIKA

GELEŽINĖ G. 8

LT-11351, VILNIUS

+370 683 31972

info@ecologika.lt

Image